O marce

Nolli Polli to  Polska marka tworząca świetne jakościowo produkty o oryginalnym designie dla Najmłodszych. Naszym największym walorem są proste formy oraz nowoczesne wzornictwo nasycone kolorami. Stworzenie produktów, które pokochają Dzieci, to wyzwanie podjęte przez nas z ogromnym entuzjazmem.  Efektem naszej pracy są autorskie kolekcje zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Każda z nich została opracowana tak, aby wszystkie jej elementy współgrały ze sobą, tworząc piękną aranżację. Zakup kompletnej kolekcji daje gwarancję osiągnięcia efektownego, spójnego stylistycznie wystroju. Z kolei pojedyncze elementy, będą stanowić piękny i oryginalny dodatek.

Naszym  flagowym  produktem, który podbił rynki zagraniczne, są oryginalne kosze na zabawki. Pokochali je także nasi Mali Klienci, u których zamieszkała słodka sówka, koala czy szop. To nie tylko pojemniki do przechowywania klocków, maskotek, ulubionych zabawek, układanek, ale również  piękny element wystroju pomieszczenia. Wszystkie kosze na zabawki wykonane są z najwyższej jakości materiałów - bezpieczne, miękkie. Zachowują swój kształt nawet gdy nie są wypełnione zabawkami.

Entuzjastyczne przyjęcie  produktów Nolli Polli zachęciło nas do zaprojektowania równie oryginalnej linii dla Noworodków i Niemowląt. I tak powstały dwie cudowne kolekcje: Sweer Deer oraz Koala Bear. Znajdziecie tu urocze rożki niemowlęce, kokony dla niemowlaków, komplet pościeli dla dzieci z certyfikowanej bawełny i poduszki do karmienia.  Mamy nadzieję, że Klienci pokochają je równie mocno jak nasze kosze na zabawki.

Zapraszamy do rozejrzenia się po naszej stronie, która z pewnością stanie się kopalnią pomysłów pomocnych  przy aranżacji pokoju Twojego Dziecka. 
Z nami wykreujesz inspirującą, a przy tym piękną przestrzeń do codziennej aktywności Twojego Malucha.

Witamy w świecie  Nolli Polli!

znajdź nas na:

zapisz się do newslettera


Realizacja: Zdzislowicz.pl - Sklepy internetowe

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat