zdjecie o nas main.jpeg

Nolli Polli to Polska marka tworząca świetne jakościowo produkty o oryginalnym designie dla Najmłodszych. Naszym największym walorem są proste formy oraz nowoczesne wzornictwo nasycone kolorami. Stworzenie produktów które pokochają Dzieci, to wyzwanie podjęte przez nas z ogromnym entuzjazmem. Efektem naszej pracy są autorskie kolekcje zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Każda z nich została opracowana tak, aby wszystkie jej elementy współgrały ze sobą, tworząc piękną aranżację. Zakup kompletnej kolekcji daje gwarancję osiągnięcia efektownego , spójnego stylistycznie wystroju. Z kolei pojedyncze elementy, będą stanowić piękny i oryginalny dodatek.

Witamy w marce z misją, w której etyka i styl harmonijnie współistnieją .Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie wyjątkowych produktów przy użyciu wyłącznie produktów wegańskich. Nasza główna kolekcja wykonana jest z wysokiej jakości skóry wegańskiej. Oznacza to, że w procesie produkcyjnym żadne zwierzę nie zostało skrzywdzone ani zabite.

Z kolei produkty jest również wykonana z materiały przyjaznego dla środowiska. Tkanina wyprodukowana została w całości z poliestru pochodzącego z recyklingu -na metr tej tkaniny składają się co najmniej 32 butelki PET.

Stawiaj na styl i jakość jedocześnie wspieraj zrównoważony rozwój dzięki naszej marce.

Zapraszamy do rozejrzenia się po naszej stronie, która z pewnością stanie się kopalnią pomysłów pomocnych przy aranżacji pokoju Twojego Dziecka.

Z nami wykreujesz inspirującą, a przy tym piękną przestrzeń do codziennej aktywności Twojego Malucha.

Witamy w świecie Nolli Polli!